STOMATOLOG BYTOM

STOMATOLOG BYTOM


Przychodnia stomatologiczna SUPER-DENT w Bytomiu, zaprasza do skorzystania z usług w zakresie stomatologi, protetyki, chirurgi stomatologicznej oraz ortodoncji.SUPER-DENT Bytom może także zaoferować kompleksową opiekę w zakresie stomatologi dziecięcej oraz ortodoncji.

Polecani stomatolodzy w Bytomiu lek. dent. Ewa Szantyr Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy, Protetyk Więcej. 99 opinii „Pełen profesjonalizm. Podczas wizyty jest zadbane aby pacjent czuł się swobodnie, a co najważniejsze jest wyjaśnian … y każdy podjęty krok w zabiegu. Nigdy nie spotkałam się z zespołem, który jest tak ...

Stomatolodzy Bytom Szombierki lek. dent. Jacek Skrzypczak Zapisz Stomatolog, Protetyk, Chirur … g stomatologiczny Więcej. 32 opinie „Pełen profesjonalizm, wszystko jasno wytłumaczone. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze :) efekt końcowy znakomity, … serdecznie polecam ...

Na dzień 07-03-2021 w Bytomiu są 54 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 33 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 242 dni.. W województwie śląskim są jeszcze 642 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Bytom. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Stomatolodzy z pasją SMILE Clinic to zespół stomatologów z pasją, którzy skrupulatnie zadbają o zdrowie i estetykę Państwa jamy ustnej. Wspólnie tworzymy gabinet dentystyczny, którego najwyższym celem jest dbałość o zdrowie i satysfakcję naszych pacjentów..

Stomatolog Clinica Uśmiechu zaprasza. Mieścimy się w Tarnowskich Górach, dlatego chętnie odwiedzają nas pacjenci także z Bytomia, czy Piekar Śląskich. Dentysta zaprasza!

Stomatologia i Medycyna Estetyczna Bytom. Gabinet BLUE KLINIK w Bytomiu proponuje Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej, dermo kosmetyki, a także stomatologii, implantologii oraz ortodoncji.

Poradnie Bytom. Poradnie Zabrze. RTG Tomograf. Aktualności . BRAKOWANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ przejdź do treści . informacja przejdź do treści . Korupcja Szkodzi Zdrowiu . KORUPCJA SZKODZI ZDROWIU – NOWA KAMPANIA INFORMACYJNA MINISTERSTWA. Skutki korupcji dotykają każdego z nas, każdego uczciwego pacjenta i każdego uczciwego ...

BYTOM. ul. Rynek 12, 41-902 Bytom +48 (32) 282-80-80 +48 500 249 044 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pon.-pt. 8:00 – 18:00